reede, 29. oktoober 2021

 Head klubikaaslased!

 

Alates esmaspäevast 01.11.2021 jätkuvad meie klubi sisetreeningud. Küll aga peame järgima teatud kehtestatud nõudeid. Nimelt, juba alates tänasest, ehk 29.10.2021 kehtib valitsuse korraldus üldisest maski kandmise kohustusest avalikes siseruumides, st maski tuleb kanda spordihoonesse sisenemisel kuni sporditegevuse alguseni kõikides ruumides sh riietusruumides (v.a duširuumides).  Maski kohustus rakendub kõigile, kes on vähemalt 12-aastased. Juhul, kui inimesel on maski kandmine tervislikel põhjustel vastunäidustatud, peab ta seda kinnitama vastava arstliku tõendiga. Maskina ei lähe arvesse sall, torusall, krae, visiir või muu ese, mis ei ole selgelt mõeldud kaitsemaskina kandmiseks.

 

Et meie sisetreeningud saaksid jätkuda, palun kindlasti uuest korras kinni pidada. Samuti palun treeningule mitte tulla halva enesetundega, haigusnähtudega või isolatsioonikohuslasena. Anname kõik ühiselt oma panuse normaalse olukorra taastumiseks!

 

Hannes Kunart

Tallinna Ju-Jutsu Klubi